Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

repiterka.pl

Poznajmy się

 

JA.

Wyobraź sobie kobietę z napędem na 2 nogi, która mogłaby pić kawę zamiast wody i czytać książki, jednocześnie rozmawiając z ludźmi, podróżując oraz odwiedzając teatry – gdyby tylko miała na to czas! Jedna z tych, które im więcej zadań mają na głowie, tym lepiej sobie radzą. Pracująca, studiująca, zaangażowana społecznie. Gadająca, działająca, wspierająca. Mama 4-letniej córki i żona policjanta. To ja. Ala.

 

 

MĄŻ.

Mój mąż jest dzielnicowym – starszym sierżantem. Jeździ do pożarów, wypadków, prowadzi interwencje, jest świadkiem dramatycznych sytuacji i ludzkich tragedii. Pracuje według grafiku, który zmienia się nawet kilkanaście razy w ciągu miesiąca. 

JULIA.

5-letnia córeczka, mistrzyni tańca i argumentacji. Dysponuje szafą większą od mojej. Uważa, że życie może zaskoczyć, więc zbiera wszystko! Jest dumna z ojca – twierdzi, że skoro tata pracuje w Policji, to Policja tacie nic nie zrobi. 

MUNDUR.

To rzecz nabyta na wspólnej drodze życia. Jako czwarty członek naszej rodziny sprawił, że spokojne, poukładane życie stało się abstrakcją. Rodzina mundurowego działa na szczególnych zasadach. Kto z mundurem żyje, ten wie.

 

 

Projekt i implementacja: Cered - IT Solutions