Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

repiterka.pl

Wpisy
Repiterka
14 marca 2019 godz. 18:17
Ilość komentarzy

KONKURS! ROZSTRZYGNIĘTY!

Aktualizacja 03.04.

 Zwycięzcy powiadomieni! 

Serdecznie gratuluję i zapraszam na kolejne konkursy!

 

WITAM!


CZAS PRZEJŚĆ OD SŁÓW DO CZYNÓW!

 

 


KOCHANI CZYTELNICY, MAM DLA WAS DO WYGRANIA:


!! 10 KSIĄŻEK KATARZYNY PUZYŃSKIEJ- „POLICJANCI. BEZ MUNDURU.”
(PREMIERA 02.04.!)


!! WSZYSTKIE KSIĄŻKI BĘDĄ OPATRZONE AUTOGRAFEM AUTORKI!!


ABY WYGRAĆ, ODPOWIEDZ NA PYTANIE:

 

DLACZEGO KSIĄŻKA PT. „POLICJANCI. BEZ MUNDURU” POWINNA ZNALEŹĆ SIĘ NA TWOJEJ PÓŁCE?


ODPOWIEDŹ NALEŻY NAPISAĆ W KOMENTARZU POD POSTEM KONKURSOWYM, NA FANPAGE'U FB.


KONKURS TRWA DO 02.04.2019r., DO GODZ. 23.59


ZWYCIĘZCÓW POWIADOMIĘ W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ DO 05.04.2019r.


NAGRODĘ WYŚLĘ NA WSKAZANY PRZEZ ZWYCIĘZCĘ ADRES.

 

POWODZENIA!!!!

 
UWAGA!!

REGULAMIN KONKURSu/RODO:

 1.Organizatorem konkursu jest strona internetowa: REPITERKA.PL, jest własnością OSOBY PRYWATNEJ Ala Ostrowska (kontakt@repiterka.pl). Informacja o terminie i trwaniu konkursu jest podana w poście.

3. Wyniki będą ogłoszone najpóźniej w ciągu 5 dni od momentu zakończenia konkursu, w wiadomości prywatnej zwycięzcy.

4. Zwycięzca ma 3 dni od ogłoszenia wyników na zgłoszenie się z adresem do organizatora (poprzez e-mail lub w prywatnej wiadomości na fp). Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby.

5. Uczestnicy powininni mieszkać na terenie Polski lub mieć polski adres korespondencyjny.

6. Na wysyłkę nagrody organizator ma 10 dni.

7. W przypadku konkursu na facebooku: facebook nie jest w żaden sposób związany z konkursem.

8. Warunki uczestniczenia w konkursie są podane w poście konkursowym. Udział w konkursie jest dobrowolny, a udostępnienie i polubienie postu konkursowego nie jest obowiązkowe.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

10. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.

Dodatkowo informuję, że:

1. Administratorami danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy konkursu jest Repiterka.pl w osobie Ala Ostrowska. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

2. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a dane zwycięzców w celu przekazania im nagrody.

3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. na podstawie zgody uczestników. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.

4. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: a) imię i nazwisko, b) adres e-mail, c) w przypadku zwycięzców: także adres zamieszkania i telefon

5. Osobie, która udzieliła zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z prawa do cofnięcia zgody należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail kontakt@repiterka.pl

6. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz przysługuje prawo do sprostowania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. W celu skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail kontakt@repiterka.pl

7. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania o wynikach konkursu.

8. Dane zwycięzcy nie będą przetrzymywane dłużej, niż jest to wymagane (będą usuwane po przekazaniu nagrody).

Projekt i implementacja: Cered - IT Solutions